“Është mërzitur se nuk është e para tek Kepi”/  Modelja ia plas të qarit

5 Gusht 2022, 21:30, Lifestyle CNA
“Është mërzitur se nuk është e para tek
Modelja, Erjola Doçi

Në episodin e radhës të programit "Kepi i Tundimeve", modelja Erjola Doçi ka shpërthyer në lot. Gjatë një bisede me Efin, ajo është shprehur, se nuk është mësuar të qëndrojë e mbyllur.

“Kam një moment debulese po e ndaj me Efin . S’jam mësuar të rri e mbyllur”, tha Erjola.

Për këtë moment të Erjolës, Efi dhe Juna mendojnë se vjen nga ajo që Erjola nuk është e paar tek Kepi, ndërsa Juna mendon se po e bën për protagonizëm.

“Erjola ishte mërzit nga mbyllja, ishte mërzit goxha shumë.

Më duket se Erjola është mërzitur se nuk është e para tek Kepi”, tha Efi.

Teksa ka parë komentet e vajzave, Erjola tha se, nuk  e priste që kjo të diskutohej pas shpine.

“Luleshtrydhja u shndërrua në akrep dhe e lëshoi direkt helmin”, tha Erjola./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga