‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Donald Veshaj, marrin në mbrojtje Beatrix Ramosaj

5 Gusht 2022, 17:10, Lifestyle CNA
‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit
Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj, foto ilustruese

Aktori Donald Veshaj, që pas daljes nga realityshow, po merret edhe me muzikë ku ka realizuar disa këngë, disa bashkëpunim me kantautorin Elgit Doda dhe disa të tjera vetëm.

Së fundi përmes një postimi në rrjetet sociale, ka zbuluar për fansat e tij se së shpejti do të publikojë projektin më të ri dhe krahas fotos ka shkruar një frazë që ka nxitur reagime të shumta nga komentuesit.

“Të kuptoj më mirë me sy se me fjalë… “, shkruan Donaldi krahas fotove.

Kjo fjali ka irrituar ndjekësit, të cilët i kanë kujtuar Donaldit se kjo ishte një frazë e këngës së Beatrix Ramosaj kushtuar atij, në kohën kur ishin në një lidhje dashurie brenda shtëpisë së Big Brother.

“Heyy Mr.Vemendja Si mund te perdoresh tekstin e nje kenge qe Trixa ta kushtoi ne momentin me te veshtire te saj dhe sot e perdor tekstin e kesaj kenge per vemendje qe ti vdes per te,”shkruan një prej ndjekësve.

“Ashtu me sy kuptoheshe dhe me Trixen o mashtrues”, “Sy me sy pa fjal po me kupto, isht film kjo”, “Donald më vjen për të vjellë nga ti”, “Je një provokues i keq në fillim nxjerr fjalë që ti nxitesh fansat. Kur te nxjerresh kengen del diqka tjeter je shumë shumë i ulet si karakter”, janë vetëmn disa prej komenteve në postimin e aktorit./ CNA.al

‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit

‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit

‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit

‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit

‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit

‘Kopjac, provokues’/ Ndjekësit

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? ARTIST (@donaldveshaj)

Lajmet e fundit nga