Bikini, shampanjë dhe skena të nxehta/ Dy konkurentet e "Kepit të Tundimeve" nuk përmbahen, lahen në një vaskë

5 Gusht 2022, 21:13, Lifestyle CNA
Bikini, shampanjë dhe skena të nxehta/ Dy konkurentet e "Kepit
Efi dhe Juna

Efi dhe Juna kanë zhvilluar një bisedë rreth Fatjonit, në një vend shumë intim. Të dyja brenda në një vakse me shkumë, duke pirë shampanjë dhe duke ngrënë luleshtrydhe, dy vazjat duket se po thumbojnë njëra-tjetrën në lidhje me raportin me Fatjonin.

Miqësia mes dy vajzave duket se po kriste dhe për këtë mund të jetë shkak Fatjoni.

Efi mendon se Juna nuk ka të njëtin karakter si Fatjoni dhe mendon se nuk kanë lidhje me njëri-tjetrin.

Unë mendoj se të duhet një karakter më i butë. Nuk kanë lidhje me njëri tjetrin thjesht dua ta shoh Junën mirë, si një hsoqe e mirë që jam”, tha Efi.

Nga ana tjetër, Juna u shpreh se nuk e kupton pse pse Efi po e pyet kaq shumë për Fatjonin./ CNA.al

Bikini, shampanjë dhe skena të nxehta/ Dy konkurentet e "Kepit

Lajmet e fundit nga