LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hoqi nga lista e miqve në "Instagram" Dua Lipën/ Selena Gomez sqaron veprimin e bujshëm

4 Tetor 2023, 12:16, Lifestyle CNA
Hoqi nga lista e miqve në "Instagram" Dua Lipën/ Selena
Selena Gomez dhe Dua Lipa

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez, shkaktoi shumë zhurmë në rrjetet sociale pasi vendosi të hiqte këngëtaren Dua Lipa nga lista e saj e miqve në "Instagram".

Selena Gomez e ka sqaruar veprimin e saj duke e quajtur një aksident.

“Po pastroja Instagrimin tim. Pastaj dikush më thirri dhe më tha: 'Çfarë ka ndodhur me Duan?'".

Më pas ajo u shfaq me një nga veshjet nga koleksioni i këngëtares Dua Lipa dhe krahas etiketonte këngëtaren Dua Lipa duke treguar dhe se gjithçka është mirë mes tyre.

Selena ka folur gjithashtu për albumin e saj të ri duke thënë se nuk ka asnjë këngë të trishtuar në album.

"E dua shumë muzikën e trishtë por duhet të jem e trishtë për të shkruar tekste të tilla", tha Gomez./ CNA

Lajmet e fundit nga