LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vrasja në Vlorë/ Blindohet qyteti bregdetar

9 Shtator 2023, 23:02, Kronika CNA

Vrasja në Vlorë/ Blindohet qyteti bregdetar

Nëndrejtori për Rendin dhe Sigurinë në Vlorë, Gazmend Shehu, foli mbrëmjen e sotme nga vendi i krimit në Vlorë.

Shehu konfirmoi se persona të armatosur qëlluan me armë zjarri drejt një personi, duke e vrarë atë në vend.

Ai nuk dha shumë detaje për ngjarjen e rëndë që tronditi Vlorën, por deklaroi se policia ka ngritur pika kontrolli në të gjitha daljet e qytetit.

“Nga persona të armatosur është shtënë me armë zjarri drejt një personi që ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Janë marrë masat për ndjekjen e autorëve. Janë bllokuar pikat e qytetit”, deklaroi Shehu./ CNA

Lajmet e fundit nga