LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pak pas vrasjes në Vlorë, digjet në makinë

9 Shtator 2023, 22:53, Kronika CNA
Pak pas vrasjes në Vlorë, digjet në makinë
Foto nga vendi ku ndodhi vrasja

Një makinë raportohet se është djegur pak çaste më parë në fshatin Kotë të Vlorës.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se makina është e autorëve të vrasjes në Vlorë.

Kujtojmë se mbrëmjen e sotme, një automjet në lëvizje ka qëlluar me armë zjarri kundrejt një personi në afërsi të kishës Orthodokse.

Si pasojë raportohet se një person ka humbur jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorëve./ CNA

Lajmet e fundit nga