LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga të shtënat me armë/ Regjistrohet një viktimë

9 Shtator 2023, 22:15, Kronika CNA

Detaje nga të shtënat me armë/ Regjistrohet një viktimë

Detajet e para kanë dalë në dritë nga të shtënat me armë në Vlorë, pranë Kishës Orthodokse.

Mësohet se është qëlluar me armë nga një automjet në lëvizje e sipër, i cili është larguar nga vendngjarja.

Si pasojë, raportohet se ka mbetur viktimë një person.

Paraprakisht nuk bëhen të ditura shkaqet dhe rrethanat e plota të të shtënave me armë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj./ CNA

Detaje nga të shtënat me armë/ Regjistrohet një viktimë

Lajmet e fundit nga