LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me njëri-tjetrin

8 Shtator 2023, 17:41, Kronika CNA

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në Rrogozhinë.

Mësohet se dy automjete tip "Benz" janë përplasur me njëra-tjetrën.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj./ CNA

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Aksident në Rrogozhinë/ “Benz”-at përplasen me

Lajmet e fundit nga