LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina del nga rruga/ Humb jetën shoferi

7 Tetor 2022, 08:14, Kronika CNA
Makina del nga rruga/ Humb jetën shoferi
Foto ilustruese

Në orët e para të mëngjesit, në autostradën Tiranë-Durrës, një automjet me drejtues shtetasin H. P., 44 vjeç, banues në lagjen nr. 13 Durrës, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga