LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndërron jetë 60-vjeçari në Durrës/ Dyshohet se është mbytur në det

5 Tetor 2022, 15:52, Kronika CNA
Ndërron jetë 60-vjeçari në Durrës/ Dyshohet se
Foto ilustruese

Shtetasi me incialet G.Z. banues në Durrës, ka humbur jetën.

Sipas informacioneve nga unifromat blu, 60-vjeçari dyshohet se aksidentalisht është mbytur në det.

Rreth orës 11:45, në Sektor Rinia, Durrës, dyshohet se aksidentalisht është mbytur në det shtetasi G. Z., rreth 60 vjeç, banues në Sektor Rinia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga