LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E mitura largohet nga banesa/ Humb kontaktet me familjen

27 Korrik 2022, 17:44, Kronika CNA
E mitura largohet nga banesa/ Humb kontaktet me familjen
Foto ilustruese

Një vajzë e mitur ka humbur kontaktet me familjen në Tiranë.

Blutë bëjnë me dije se 16-vjeçarja me iniciale E.K. është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Familjarët e saj kanë kërkuar ndihmë nga autoritetet për gjetjen e të miturës.

“Më datë 26.07.2022, shtetasi I. K., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer, vajza e tij, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftimin e policisë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga