LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dyshohet se ra kontakt me rrymën elektrike/ Humb jetën 14-vjeçari

16 Gusht 2022, 17:15, Kronika CNA
Dyshohet se ra kontakt me rrymën elektrike/ Humb jetën
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës.

Një djalë i mitur me iniciale E.A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkaq, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e saj./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga