LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po kalonte në mes të rrugës/ Qytetari rrëzohet përtokë në Vlorë, dërgohet në spital

15 Gusht 2022, 21:22, Kronika CNA
Po kalonte në mes të rrugës/ Qytetari rrëzohet
Foto nga vendngjarja

Një burrë rreth moshës 40 vjeç ka pësuar probleme shëndetësore dhe është rrëzuar përtokë.

Ngjarja ka ndodhur në Vlorë, teksa qytetari po kalonte në mes të rrugës, përgjatë shëtitores Lungomare.

Fatmirësisht 40-vjeçari ka shpëtuar nga makinat që qarkullonin në shëtitore, ndërsa i është dhënë ndihma e shpejtë nga kalimtarët e rastit.

Më pas ka mbërritur policia dhe ambulanca, e cila e ka shoqëruar për në spitalin e Vlorës.

Ndërkaq, pritet që policia të japë më shumë informacion mbi gjendjen shëndetësore të 40-vjeçarit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga