LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë

16 Gusht 2022, 10:55, Kronika CNA
Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë

Një 16-vjeçare në Tiranë është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Ndërkohë, babai i saj ka bërë kallëzimin në polici.

Policia bën me dije se ditën e sotme shtetasi I. K., 59 vjeç ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Po punohet për gjetjen e saj.

Lajmet e fundit nga