LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi i punës dhe dashurisë sipas Paolo Fox/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

16 Korrik 2022, 09:04, Horoskopi CNA
Horoskopi i punës dhe dashurisë sipas Paolo Fox/ Çfarë
Astrologu Paolo Fox

Dashi

Këtë javë në dashuri mund të rikthehet një tension i vogël, sidomos për çiftet që tashmë janë në krizë. Shtyjeni çdo vendim për javën e ardhshme. Kur vjen puna te puna, mos e refuzoni një marrëveshje afatgjatë. Transformime të mëdha ju presin gjatë muajit të ardhshëm.

Demi

Këtë javë mund të ketë sërish ndonjë diskutim të vogël në dashuri. Kini kujdes nëse jeni të dashuruar me një person që tenton të ikë. Kushtojini vëmendje edhe disa diskutimeve familjare. Mos harroni se vera është në gjysmë të rrugës dhe se vjeshta dhe dimri mund të jenë një pikë kthese për ju.

Binjakët

Këtë javë duhet të bëni pak durim pasi keni disa probleme, sidomos në lidhje me punën. Në fakt mund të diskutoni me partnerë ose bashkëpunëtorë. Të rinjtë që ende nuk punojnë mund të përqendrohen te studimet.

Gaforrja

Java do të jetë super për ju falë yjeve që do t'ju bëjnë të jetoni emocione të rëndësishme. Mërkuri mund t'ju sjellë disa telashe në lidhje me dashurinë dhe madje edhe ata që u ndanë mund të kthehen së bashku.

Luani

Mes të hënës dhe të mërkurës mund të përfitoni nga disa mundësi të mira për të përjetuar një pasion të madh ose një dashuri të madhe. Ata që tashmë kanë një partner mund të mendojnë edhe për martesën. Këtë javë shmangni sqarimet e rëndësishme, sidomos me personat me të cilët nuk keni një ndjenjë të mirë.

Virgjëresha

Java do t'ju sjellë pak apati, nervozizëm dhe lodhje. Nga shtatori do të keni një horoskop të rëndësishëm dhe të gjitha gjërat do të zgjidhen vetë, kështu që tashmë filloni të mendoni pozitivisht. Kujdes nga bezdisjet sezonale.

Peshorja

E diela e lodhshme, por interesante. Në fund të muajit, dashuria mund të kthehet në bindëse, ndërsa për momentin gjërat në dashuri thjesht nuk po shkojnë mirë. Njëfarë ankthi vjen nga një projekt i ri ose probleme pune.

Akrepi

Java do të jetë plot energji dhe horoskopi ju tregon se është java e duhur për t'iu përkushtuar ekskluzivisht dashurisë, pavarësisht nëse është e rëndësishme apo jo. Mundohuni të harroni ata që ju kanë lënduar ose ju kanë krijuar probleme.

Shigjetari

Midis fundit të korrikut dhe gushtit mund të vijnë mundësi të reja dhe të mira dhe t'i kushtojnë më shumë kohë, kohës së lirë dhe më pak punës. Në këtë fazë mund të takoni një person që mund të ndryshojë jetën tuaj. Ftesa është të shpresoni për të ardhmen dhe të shmangni të menduarit për kujtime të pakëndshme.

Bricjapi

Këtë javë ju duhet të përjetoni disa lajme që vijnë ngadalë. Megjithatë, mos u shqetësoni, se këtë vjeshtë gjërat do të ndryshojnë dhe, duke filluar nga shtatori, disa projekte që tashmë duken të pamundura do të realizohen. Gjeni besimin në dashuri.

Ujori

Kushtojuni vëmendje të veçantë financave këtë javë pasi keni nevojë të rikuperoni para. Nuk është koha e duhur për të hequr dorë nga një histori. Ka një problem familjar për t'u zgjidhur.

Peshqit

Java është e veçantë sepse ndiheni pak të dëshpëruar dhe keni nevojë për dashuri dhe mbrojtje. Dielli dhe Venusi janë në favor këto ditë dhe ju mund të zyrtarizoni një lidhje./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga