LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi javor/ Çfarë do të ndodhë me çdo shenjë parashikimi deri në 17 korrik!

12 Korrik 2022, 18:26, Horoskopi CNA
Horoskopi javor/ Çfarë do të ndodhë me çdo
Foto ilustruese

Horoskopi i javës, ja çfarë parashikojnë yjet deri më 17 korrik 2022, shenjë për shenjë.

Dëshironi të dini se çfarë do të ndodhë me ju këtë javë? Ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju deri më 17 korrik. Zbuloni se si do të shkojnë gjërat në dashuri, punë dhe shëndet. 

Dëshironi të dini se çfarë të prisni nga kjo javë që sapo ka filluar? Sipas yjeve, disa shenja do të shohin projektet e tyre të konkretizohen, ndërsa të tjerat do të duhet të përballen me ngjarje të papritura. Zbuloni se çfarë do të ndodhë me shenjën tuaj më 17 korrik 2022.

Shenjë për shenjë horoskopi javor;

Dashi 

Dashuria dhe privatësia: Këtë javë Dashi do t'i përkushtohet plotësisht personit që dashuron dhe do mund t'i tregojë se si mund ta bëjnë dikë të ndihet mirë nëse dëshiron.

Puna dhe financat: Dashi ka marrë shumë angazhime pune. Ai duhet të përpiqet të delegojë dhe optimizojë gjithçka në një farë mënyre dhe të pranojë se nuk mund ta bëjë i vetëm. Nëse nuk e bën, ai thjesht do t'i gërvishtte gjërat.

Shëndeti : Më mirë të ndiqni një dietë serioze. Ju duhet të pastroni trupin tuaj, të ndaloni së ngrëni gjithçka që ju ngacmon imagjinatën nëse doni të filloni të ndiheni vërtet mirë.

Dem

Dashuria dhe jeta private: Ka ardhur koha që kjo shenjë të marrë një vendim epokal: më mirë dashuri e çmendur apo siguri? Deri tani keni vlerësuar, tani duhet të zgjidhni absolutisht ose do t'i humbni të dyja.

Puna dhe financat: Kjo javë do jetë e ndërlikuar, do t'ju duhet të ankoheni me disa kolegë. Mos e humbisni durimin ose mund të pendoheni për atë që ndodh.

Shëndeti: Sheqeri është shkaku i të gjitha sëmundjeve tuaja, po e teproni me ëmbëlsirat dhe akulloret, pa përmendur koktejet dhe ushqimin. Peshorja ju këshillon të vendosni frenë.

Binjakët

Dashuria dhe privatësia: nëse interesi juaj për atë person nuk është i ndërsjellë, vazhdoni, mos fosilizoni. Nuk ka kuptim të investoni energjinë tuaj në diçka që dëshironi vetëm ju.

Punët dhe financat: Kjo javë është e mirë për ju. Në axhendën tuaj keni disa takime profesionale, ndër to është një takim që do t'i japë një kthesë vendimtare karrierës suaj. 

Shëndeti: Këtë javë do të ndiheni në formë të shkëlqyer, fizike dhe mendore, vazhdoni të kujdeseni për mirëqenien e trupit tuaj, po bëni një punë të shkëlqyer.

Gaforrja

Dashuria dhe privatësia: këtë javë do të keni dyshime dhe do të vini në dyshim shumë gjëra, duhet të arrini një pikë në lidhje me marrëdhënien tuaj, kështu që do t'ju duhet të merrni vendime të rrezikshme.

Punët dhe financat: Këtë javë do të pendoheni që u besoni disa kolegëve që keni besuar. Ata do të përdorin besimet tuaja kundër jush dhe ju do të jeni shumë të zhgënjyer.

Shëndeti: Vapa do t'ju testojë, do i ndjeni energjitë tuaja në kufi këtë javë. Hidratoni dhe qëndroni larg diellit nëse mundeni.

Luani

Dashuria dhe privatësia: Do të ndjeni më shumë se kurrë nevojën për t'u shkëputur dhe argëtuar këtë javë dhe do të dëshironi ta bëni këtë së bashku me familjen tuaj.

Puna dhe financat: Disa nga projektet tuaja nuk po ju shkojnë ashtu siç keni menduar, jeni në ngërç. Është një fazë jetëshkurtër.

Shëndeti: Ndiheni shumë jashtë formës, sidomos keni shtuar në peshë. Mundohuni të mbani një dietë ose do të ndiheni të rënduar gjatë pushimeve.

Virgjeresha

Dashuria dhe privatësia: Këtë javë është më mirë të tregoni mirënjohje për partnerin tuaj që kujdeset gjithmonë për ju. Ju jeni shumë me fat.

Puna dhe financat: për momentin gjithçka po ecën mirë, po afirmoheni në punë, mos u dorëzoni.

Shëndeti: Këtë javë jo vetëm që do të ndiheni mirë fizikisht, por edhe mendja dhe shpirti do të jenë në formë.

Peshorja

Dashuria dhe privatësia: momenti është i favorshëm për beqaret e Peshores që janë në lidhje me një person shumë të turpshëm. Çojeni dijen në një nivel më të lartë, ajo meriton më shumë.

Puna dhe financat: nëse duhet të bëni pazare, planifikoni gjithçka për fundjavën. Duke filluar nga e enjtja planetët janë në favorin tuaj.

Shëndeti: Gjeni mënyra për t'i dhënë fund pasigurisë dhe shqetësimit. Jeni shumë të stresuar.

Akrepi

Dashuria dhe privatësia: Hiqni sytë, ajo që kërkoni është para jush, pse nuk e shihni? Paraqitjet ju largojnë nga gjërat e rëndësishme.

Punët dhe financat: Kjo javë është e favorshme për ide të mira. Jini krijues dhe do të fitoni besimin dhe vlerësimin e menaxherëve tuaj.

Shëndeti: Këtë javë përpiquni të promovoni qetësinë përndryshe trupi juaj do të vuajë.

Shigjetari

Dashuria dhe privatësia: Këtë javë jeni të stuhishëm dhe nuk keni durim. Ka konflikte në horizont për arsye të parëndësishme, ju mund t'i shmangni ato duke i vendosur vetes kufij.

Puna dhe financat: Përqendrohuni sërish tek ajo që keni mësuar. Yjet thonë se ajo që keni mësuar është diçka që është e dobishme për ju tani, më shumë nga sa mund ta imagjinoni. Vendosni në praktikë aftësitë tuaja të reja.

Shëndeti: këtë javë jeni në formë të shkëlqyer psikofizike.

Bricjapi

Dashuria dhe privatësia: Ka një person në familje që është shumë ndërhyrës dhe do të ndiheni të lodhur prej tyre. Çuditërisht, nëse përpiqeni të flisni me të, ajo do ta kuptojë në mënyrë të përsosur dhe gjithçka do të jetë më mirë.

Puna dhe financat: Këtë javë ndiheni të lodhur dhe do ndiheni të plogësht dhe letargjik. Java e ardhshme do të jetë shumë më mirë.

Shëndeti: Pavarësisht lodhjes fizike do të jeni në humor të mirë gjatë gjithë javës.

Ujori

Dashuria dhe privatësia: Këtë javë do të keni disa takime premtuese. jini vigjilentë, do të takoni një person me vlerë të madhe që do t'ju ndryshojë jetën për mirë.

Punët dhe financat: nga ana profesionale gjithçka do të jetë mirë këtë javë.

Shëndeti: Mos u dilni nga mendja, do ndiheni se nuk e kontrolloni veten, por gjithçka do të shkojë vetvetiu, mjafton të keni durim.

Peshqit

Dashuria dhe privatësia: Këtë javë bëjeni të qartë: për kë ju rreh zemra? Përqendrohuni në ndjenjat tuaja, mos mendoni se çfarë ndjejnë të tjerët.

Puna dhe financat: për projekte të reja duhet të mbështeteni tek ata që ju kanë qenë gjithmonë besnikë. Mos ia lini gjithçka të huajve, është joshëse por do t'ju sjellë probleme.

Shëndeti : Këtë javë do të filloni të ndjeni peshën e pakënaqësisë suaj. Ju gjithmonë kujdeseni për të tjerët dhe nuk bëni asgjë për veten tuaj. Nëse nuk e ndryshoni këtë, do të përfundoni duke humbur gëzimin e jetës. Mendoni se kë dëshironi, por vendosni veten dhe nevojat tuaja në radhë të parë./CNA.al

Lajmet e fundit nga