LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook

2022-09-04 21:43:00, Denoncim CNA
Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook
Kryeministri Edi Rama

Një denoncim për kryeministrin Edi Rama është bërë mbrëmjen e sotme nga Shefi Organizativ i PD-së, Klevis Balliu.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Balliu thotë se Edi Rama ka harxhuar pafundësisht para për ndjekës fallco në Facebook.

Ai ka publikuar disa foto nga pëlqimet që kreu i qeverisë ka marrë në statuset e tij në Facebook dhe pretendon se ky i fundit ka blerë ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi. 

“Kryeministri fake me paratë e taksapaguesve shqiptar

Edi Rama harxhon pafundësisht para për ndjekës fallco në Facebook. 

E vërteta është se ska asnjë shqiptar që mbështet dhe ndjek një antishqiptar si Edi Rama. I mbetur vetëm tashmë Edvini blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi. 

Edvin nuk të ndihmojnë as profilet fallco nga Bangladeshi apo Kina, tashmë je i VETËM. 

Ka ardhur koha dhe patjetër do të mbash përgjegjësi për paratë që u ke vjedhur shqiptarëve dhe krimet që ke bërë”, shkruan Balliu./ B.A. – CNA.al

Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook

Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook

Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook

Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook

Denoncimi/ Rama blen ndjekës nga Kina dhe Bangladeshi në Facebook

Lajmet e fundit nga