LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

POLITICS

19:29 POLITICS

Berisha

Kreu i PD-së zhvilloi sot një takim me të rinjtë e FRPD-së...

18:35 POLITICS

Boçi

Deputeti dhe kandidati i PD-së në zgjedhjet vendore, L...

Lajmet e fundit nga