LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të gjitha monedhat e huaja në rënie/ Këmbimi valutor, 26 nëntor 2022

26 Nëntor 2022, 08:16, Ekonomi CNA
Të gjitha monedhat e huaja në rënie/ Këmbimi valutor, 26
Foto ilustruese

Sot, me 26 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 111.7 lekë dhe shitet me 113 lekë.

Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet 116.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 134.3 lekë dhe shitet me 135.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.5 lekë, ndërsa në shitje me 118.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 83 lekë dhe në shitje me 85 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Të gjitha monedhat e huaja në rënie/ Këmbimi valutor, 26

Lajmet e fundit nga