LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rritet lehtë monedha e huaj/ Kursi i këmbimit, 26 nëntor 2023

26 Nëntor 2023, 08:15, Ekonomi CNA
Rritet lehtë monedha e huaj/ Kursi i këmbimit, 26 nëntor 2023
Foto ilustruese

Sot më 26 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 93.5 lekë dhe shitet me 94.7 lekë.

Euro blihet me 102.3 lekë dhe shitet 103.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 105.3 lekë, ndërsa në shitje me 106.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68 lekë dhe në shitje me 70.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Rritet lehtë monedha e huaj/ Kursi i këmbimit, 26 nëntor 2023

08:45 Ekonomi

Një botë mizore

Pse po përhapet frika në tregjet financiare? Investito...

Lajmet e fundit nga