LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga "humnera"/ Kursi i këmbimit, 24 nëntor 2023

24 Nëntor 2023, 07:55, Ekonomi CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga "humnera"/ Kursi i këmbimit, 24

Sot më 24 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 95 lekë.

Euro blihet me 102.5 lekë dhe shitet 103.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 105.6 lekë, ndërsa në shitje me 106.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.1 lekë dhe shitet me 118.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.1 lekë dhe në shitje me 70.6 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga "humnera"/ Kursi i këmbimit, 24

08:45 Ekonomi

Një botë mizore

Pse po përhapet frika në tregjet financiare? Investito...

Lajmet e fundit nga