LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thellohet rënia te monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 19 nëntor 2023

19 Nëntor 2023, 08:30, Ekonomi CNA
Thellohet rënia te monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 19 nëntor
Foto ilustruese

Sot më 19 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.9 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.4 lekë dhe shitet me 119.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.4 lekë, ndërsa në shitje me 107.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69 lekë dhe në shitje me 71.4 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA

Thellohet rënia te monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 19 nëntor

08:45 Ekonomi

Një botë mizore

Pse po përhapet frika në tregjet financiare? Investito...

Lajmet e fundit nga