LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja, në krizë/ Kursi i këmbimit, 25 nëntor 2023

25 Nëntor 2023, 08:33, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja, në krizë/ Kursi i këmbimit, 25 nëntor 2023
Foto ilustruese

Sot më 25 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 93.2 lekë dhe shitet me 94.4 lekë.

Euro blihet me 102 lekë dhe shitet 102.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 105 lekë, ndërsa në shitje me 106.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 116.8 lekë dhe shitet me 118.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68 lekë dhe në shitje me 70.3 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Monedhat e huaja, në krizë/ Kursi i këmbimit, 25 nëntor 2023

08:45 Ekonomi

Një botë mizore

Pse po përhapet frika në tregjet financiare? Investito...

Lajmet e fundit nga