LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro në rënie/ Sa shiten dhe blihen sot, monedhat e huaja

18 Qershor 2022, 08:10, Ekonomi CNA
Euro në rënie/ Sa shiten dhe blihen sot, monedhat e huaja
Foto ilustruese

Euro blihet me 119.4 Lekë dhe shitet me 120.1 Lekë.

Dollari amerikan sot blihet me 113.6 Lekë dhe shitet me 114.4 Lekë

Paundi britanik blihet me 138.2 Lekë dhe shitet me 139.5  Lekë.

Franga zvicerane blihet me 116.6  Lekë dhe shitet me 117.6 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 86.6 Lekë dhe shitet me 88.5 Lekë./CNA.al

Euro në rënie/ Sa shiten dhe blihen sot, monedhat e huaja

Lajmet e fundit nga