LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rapsodi për noteren Anila Haxhiu që goditi gazetaren e Stop

3 Prill 2023, 22:06, Denoncim CNA

Rapsodi për noteren Anila Haxhiu që goditi gazetaren e Stop

Një rapsod popullor ka krijuar një rapsodi, duke marrë shkas nga puna e gazetarëve të emisionit “Stop” në Tv Klan. Ai tregon me vargje e muzikë peripercitë e gazetares me noteren e Fierit Anila Haxhiu dhe reagimin plot kulturë e njohuri të gazetares së emisionit “Stop”.

Këtë rast, Stop e denoncoi më 29 Mars, teksa noterja Anila Haxhiu mbajti peng gazetaren e emisionit ndërsa burri i saj dhunoi grupin e xhirimit të “Stop”.

Burri i noteres u arrestua pas denoncimit që bëri Stop. /tvklan.al

Lajmet e fundit nga