LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Ja pse duhet të jemi të gjithë të hënën para Kryeministrisë

6 Gusht 2022, 12:45, Aktualitet CNA
Video/ Ja pse duhet të jemi të gjithë të hënën
Foto protesta

Drejtësi për Jonadën, shkarkim për Çuçin, Kumbaron dhe Nanon!

Avokati Altin Goxhaj, ka shpërndarë në rrjetet sociale videon e protestës për Jonadën e vogël.

Kjo nuk është kronikë por shuplakë për vemjet e Soros dhe Ramës dhe arsye pse të Hënën duhet të vijnë të gjithë, prindër dhe qytetarë të lirë, ka shkruar Goxhaj, krahas videos në postimin e tij.

"Sepse ky raportim i protestës në video, është modeli ynë i Protestës Qytetare, që gazetari Julian Kasapi e ka raportuar në mënyrën më profesionale të mundshme në më pak se 4 minuta në A2 CNN direkt nga terreni pardje!

Raportimi i tij ka qenë një shuplakë për Mero Gëlbazat e Ramës dhe sorrat e Sorosit që nga Migen Qiraxhiu e zarat e tjerë të Borderove të Soros apo edhe deri tek Lolita. E komunistave që na ka çarë dërrasat për 1 muaj për modelin tonë të protestës që është krejt tjetër nga ai i Tikut të Soros që do Lylita.

Ndiqeni për më pak se 4 minuta gjithë raportimin e gazetarit Julian Kasapi sa i qartë dhe korrekt është.

Kjo nuk është kronikë por shuplakë për vemjet e Soros dhe Ramës dhe arsye pse të Hënën duhet të vijnë të gjithë, prindër dhe qytetarë të lire.

Nuk ka asnjë rëndësi nëse ka edhe politikanë prezentë përderisa organizimi është i vetë qytetarëve!"/CNA.al

Lajmet e fundit nga