LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, e mërkurë, 17 prill 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të gazetave

17 Prill 2024, 07:16, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, e mërkurë, 17 prill 2024/ Njihuni me titujt

Këtë të mërkurë po ju njohim me disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 17 prill 2024.

Gazeta "Panorama" hapet me titullin: "Historike! Kosovës i hapet rruga për anëtarësimin në KiE". 

Gazeta "Panorama Sport" hapet me titullin: "Bajko: Partizani pa stil loje, problem mesfusha".

Gazeta "Shqiptare" raporton në faqe të parë: "Dumani: Nuk e njoh McGonigalin. KLP: Jo denigrimit të prokurorëve". 

Gazeta "Telegraf" ka si titull kryesor: "Oligarkët e shëndetësisë janë kthyer në ‘Sulltanat’". 

Gazeta "Dita" ka si titull kryesor: "Analizë dhe detaje/ A i ka ikur mendja Metës"./ CNA

Lajmet e fundit nga