LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protesta/ Rama bën të paditurin: Nuk kam informacion çfarë bën opozita

21 Shkurt 2024, 19:09, Aktualitet CNA

Protesta/ Rama bën të paditurin: Nuk kam informacion çfarë

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes me drejtuesit e qarqeve, i pyetur për protestën e opoiztës në Kuvend dhe jashtë tij është shprehur se nuk e ndjek opozitën dhe nuk ka informacion mbi atë që bën opozita.

“Nuk kam informacion, nuk e ndjek opozitën se nuk kam asnjë interes se çfarë bën. Nuk është opozita janë grupe”, tha Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga