LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama presion ndaj drejtuesve të qarqeve/ “Të bëhet censi i anëtarëve, dua raporte dhe fotografi ”

21 Shkurt 2024, 18:33, Aktualitet CNA
Rama presion ndaj drejtuesve të qarqeve/ “Të bëhet censi i
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka vënë nën presion drejtuesit e qarqeve në mbledhjen e sotme që po zhvillohet në selinë rozë.

Teksa evidentoi problemet në organizmin e strukturave të partisë, Rama ka kërkuar censin e anëtarëve, se kush është aktiv e kush jo.

Numri një i PS-së dhe qeverisë ka kërkuar fotografi dhe raporte të organizatave të partisë.

“Të bëhet censi i anëtarëve të Partisë, kush është aktiv e kush jo.  

Dua nga drejtuesit raporte dhe fotografi të organizatave të partisë”, ka thënë Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga