LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Partia Demokratike mbledh Këshillin Kombëtar

4 Gusht 2023, 19:21, Aktualitet CNA

Partia Demokratike mbledh Këshillin Kombëtar

Është mbledhur në një takimin Këshillin Kombëtar i Partisë Demokratike.

Në këtë mbledhje ish-kryeministri, Sali Berisha pritet të denoncojë shkeljet e bëra në zgjedhjet e 14 majit.

Po ashtu aferat korruptive të javëve të fundit do të jenë pjesë e tryezës së diskutimit.

Bashkëpunimi i Bashës me Ramën dhe skandali i inceneratorëve gjithashtu do të shqyrtohen gjatë kësaj mbledhjeje./CNA.al

Lajmet e fundit nga