LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paralajmëron Brisida Shehaj/ “Nuk do t’i ndahemi asnjë institucioni”

13 Shkurt 2023, 23:03, Aktualitet CNA

Paralajmëron Brisida Shehaj/ “Nuk do t’i ndahemi asnjë
Brisida Shehaj, koordinatorja kombëtare për luftën kundër korrupsionit në Partinë e Lirisë, ka reaguar pas protestës së sotme të thirrur nga opozita.

Në një intervistë për gazetarin Blendi Fevziu ajo tha se protestat dhe denoncimet do të vijojnë.
Shehaj theksoi se opozita nuk do t’i ndahet asnjë institucioni që vjedh.

Ishim të shtunën, ishim edhe sot në protestë. Nuk do të mungojnë denoncimet nga ana jonë. Ne sot ishim të Parlamenti nesër mund të jemi të SPAK-u. Nuk do t’i ndahemi asnjë institucioni që vjedh”, u shpreh ajo./CNA.al  
                                                                                                   

 


 

 

Lajmet e fundit nga