LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndarja nga jeta e Berlusconi-t/ Rama: Lamtumirë President dhe mik i mirë i Shqipërisë

12 Qershor 2023, 10:57, Aktualitet CNA

Ndarja nga jeta e Berlusconi-t/ Rama: Lamtumirë President dhe mik i

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të ish-kryeministrit italian, Silvio Berlusconi.

Në statusin e tij në rrjetet sociale, Rama shkruan: "Lamtumirë President dhe mik i mirë i Shqipërisë".

Lajmet e fundit nga