LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Myslim Murrizi denoncon me video/ Shefi urdhëron policët të vendosin gjoba

13 Nëntor 2022, 17:16, Denoncim CNA
Myslim Murrizi denoncon me video/ Shefi urdhëron policët të
Ish-deputeti Myslim Murrizi

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka denoncuar me video një drejtues policie që urdhëron vartësit e tij të vendosin gjoba.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Murrizi thotë se policët urdhërohen për gjoba me plan dhe në mënyrë abuzive.

Ai deklaron se kjo mënyrë sjelljeje është në çdo institucion të pushtetit të Edi Ramës.

“Kjo mënyrë sjellje është në çdo institucion të këtij pushteti.

Policët urdhërohen për gjoba me plan dhe në mënyrë abuzive.

Këta lloj fundërrinash drejtojnë institucionet dhe paguhen nga taksat e qytetarëve për të gjobitur pa shkak qytetarët.

Shifeni këtë video kur padrino i policëve ju kërkon policëve të gjobisin kot, vetëm për plan”, shkruan ish-deputeti./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga