LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I vuri tri herë flakën lokalit të Noizyt/ Lihet në burg kushëriri i reperit

3 Korrik 2023, 13:40, Aktualitet CNA

I vuri tri herë flakën lokalit të Noizyt/ Lihet në burg

Eraldo Musteqja është lënë në burg pasi tri herë i ka vënë zjarrin biznesit dhe banesës së nënës së reperit Rigels Rajku, i njohur si Noizy.

Siç raportohet nga mediat, në momentin e arrestimit ai ka kundërshtuar forcat e policisë, ndërsa para gjykatës nuk ka folur asnjë fjalë.

Pak ditë më parë vetë reperi pranoi lidhjen e gjakut me Eraldon duke thënë se ai ishte kthyer në një besimtar ekstremist që mendonte se nuk duhet të shitet alkool në lokale dhe se muzika është haram.

Lajmet e fundit nga