LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot- Duke shitur mend me "Benz"/ Kryebashkiaku i Rilindjes "turret" mes qindra qytetarëve në shesh

16 Dhjetor 2022, 21:25, Aktualitet CNA

Fotot- Duke shitur mend me "Benz"/ Kryebashkiaku i Rilindjes

Kryebashkiaku i Kolonjës Erion Isai ka hyrë me makinë në mes të sheshit të ArtTurbinës, ku ndodheshin qindra qytetarë.

Fotot janë publikuar nga gazetari Bledian Koka, ku shihet qartë se si aktori që "kapi" postin e kryebashkiakut, futet në shesh me mjetin tip "Benz", në një ambjent publik.

Fotot- Duke shitur mend me "Benz"/ Kryebashkiaku i Rilindjes

Fotot- Duke shitur mend me "Benz"/ Kryebashkiaku i Rilindjes

 

Ai shprehet se "Kryebashkiaku part-time i Kolonjes nje fare Erion Isai eshte shembulli i fytyres se Rilindjes, sesi me servilizem ndaj Elisa Spiropalit nga nje hallexhi normal ti behesh kryebashkiak me benz pas bythe. Por ti mund ta nxjerresh Erionin nga provinca e ta besh "aktor" dhe kryebashkiak. Por sapo te besh kete, provinciali qe su be kurre as aktor e aq me pak zyrtar, e merr benzin e kryebashkiakut dhe si "aktor" futet ne mes te sheshit te ArtTurbines e ne mes qindra njerezish te shushatur nga arroganca e nje xhuxhi te Rilindjes! Arroganca e Rilindjes qartazi i ka kapur te madh e te vogel brenda sektit te felliqesirave, nga i Gjati tek me i shkurteri...
p.s...Madje edhe xhuxhin e Rilindjes ne Kolonjes."/CNA.al

Lajmet e fundit nga