LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me foton krah Sokol Olldashit/ Majlinda Bregu jep mesazhin e fortë: Punën e bëjnë njerëzit

16 Dhjetor 2022, 21:28, Aktualitet CNA
Me foton krah Sokol Olldashit/ Majlinda Bregu jep mesazhin e fortë:
Sekretarja e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), Majlinda Bregu

Sekretarja e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), Majlinda Bregu, ka dhënë një mesazh të fortë mbrëmjen e sotme.

Bregu është pyetur në Instagram se kur është bërë puna më impenjative. Për t’ju përgjigjur qytetarit, ajo ka publikuar një foto me të ndjerin Sokol Olldashi.

Sekretarja e RCC-së thekson se punën e bëjnë njerëzit, pasioni dhe serioziteti.

“Punën e bëjnë njerëzit. Pasioni, serioziteti dhe lufta për çka beson”, shkruan ajo./ B.A. - CNA.al

Me foton krah Sokol Olldashit/ Majlinda Bregu jep mesazhin e fortë:

Lajmet e fundit nga