LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-VIDEO-Albin Kurti me xhaketë në krah, takon Ramën

13 Shtator 2022, 14:54, Aktualitet CNA

FOTO-VIDEO-Albin Kurti me xhaketë në krah, takon Ramën

Kryeministri Albin Kurti, ka zbarkuar në Tiranë, për një takim kokë më kokë me kryeministrin Edi Rama.

Kurti zbret nga makina i shoqëruar me forca sigurie, dhe duke veshur një xhaketë, hyn në ambientet e Vila 30, për takimin me kryeministrin.

Ende nuk ka ndonjë detaj apo arsye të vizitës të Albin Kurtit, ndërkohë më poshtë shihni foto dhe videon nga mbërritja e tij në Tiranë.

 

Lajmet e fundit nga