LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Anila Hoxha nuk kursen SPAK-un/ “Ka probleme me transparencën”

29 Nëntor 2022, 21:09, Aktualitet CNA
Anila Hoxha nuk kursen SPAK-un/ “Ka probleme me transparencën”
Gazetarja Anila Hoxha

Gazetarja Anila Hoxha nuk ka kursyer SPAK-un, teksa ka folur për zgjedhjen e kreut të ri të Prokurorisë së Posaçme.

Teksa ka renditur problematikat e kritereve që kërkohen të plotësohen nga kandidatët e SPAK-ut, gazetarja ka deklaruar hapur se SPAK-u ka probleme të mëdha me transparencën dhe nuk di të komunikojë me publikun.

“SPAK-u ka probleme të mëdha me transparencën, nuk di të komunikoj me publikun”, është shprehur Anila Hoxha në emisionin “Debat” në “A2CNN”./CNA.al

Lajmet e fundit nga