LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarmi për bombë në Portin e Durrësit/ Policët hapin çantën, zbulohet çfarë kishte brenda

1 Dhjetor 2022, 11:16, Aktualitet CNA

Alarmi për bombë në Portin e Durrësit/ Policët hapin

Një alarm për bombë në Portin e Durrësit rezultoi i rremë.

Pak çaste më parë, u raportua se një çantë e dyshimtë u gjet pranë terminalit të Portit të Durrësit.

Në vendngjarje shkuan forcat geniere, zjarrëfikësit dhe autoambulanca, por me sa duket alarmi ishte i rremë, pasi brenda çantës kishte raki./CNA.al

Lajmet e fundit nga