LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarm për bombë në Portin e Durrësit

1 Dhjetor 2022, 11:09, Aktualitet CNA

Alarm për bombë në Portin e Durrësit

Një alarm për bombë ka "ngritur në këmbë" autoritetet në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit.

Punonjësit portualë kanë gjetur një çantë të zezë pranë terminalit të trageteve, por ende nuk dihet se çfarë ka brenda. 

Në vendngjarje ndodhen zjarrfikësit dhe punonjësit portualë si dhe autoambulanca.

Informacione të tjera pritet të zbardhen në vijim. 

Lajmet e fundit nga