LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident pranë Kryeministrisë/ Plagosen dy të rinj

5 Nëntor 2023, 15:03, Aktualitet CNA

Aksident pranë Kryeministrisë/ Plagosen dy të rinj

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e kësaj të diele në kryeqytet.

Një makinë ka përfunduar në trotuar pranë kryeministrisë dhe ka përplasur dy të rinj.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkruar ambulanca dhe policia. 

Akoma nuk dihen shkaqet e ndodhjes së aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga