LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja sa ishte magnituda

5 Nëntor 2023, 14:56, Aktualitet CNA

Lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja sa ishte magnituda

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Shqipëri mesditën e kësaj të diele.

Epiqendra e lëkundjes ka qenë në Elbasan dhe rezulton me magnitudë rezulon 4 ballë.

Shqipëria është një vend me aktivitet të konsiderueshëm sizmik. 

Lajmet e fundit nga