LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marrëveshja Balla-Alibeaj për ‘Presidentin’/ Reagon LSI: Pjellë e 17 majit të 2017-ës

18 Maj 2022, 10:58, Politikë CNA

Deputeti i LSI-së, Petrit Vaisli, ka reaguar në lidhje me marrëveshjen e arritur sot mes Enkelejd Alibeajt dhe Taulant Ballës për zgjedhjen e Presidentit.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Vasili thotë se marrëveshja e sotme vjen si ?pjellë? e marrëveshjes së 17 majit të 2017-ës.

“17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marrëveshjen Balla Alibeaj!

Në fund të estradës së këlyshit të 18 majit, Rripi i pantallonave të Ramës do të shkojë në Presidencë, që Rama ta lirojë e ta shtrëngoje sipas qejfit.

Se rripi pa gojë, pa sy dhe pa veshë është… tamam siç i duhet Ramës.

Këlysh marrëveshja e 18 majit do të organizojë me bisht në shalë, me kokën poshtë dhe e përdhunuar edhe ceremoninë e dërgimit të Rripit në Presidencë siç i ka hije çdo këlyshi?, shkruan deputeti./ CNA.al

Lajmet e fundit nga