LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama vijon propagandën/ Ja si i mashtroi pensionistët

7 Prill 2022, 08:37, Denoncim CNA
Rama vijon propagandën/ Ja si i mashtroi pensionistët

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e një denoncuesi, sipas të cilit kryeministri Edi Rama po mashtron pensionistët.

Denoncuesi, i cili pretendon se ka babain pensionit, deklaron se ky i fundit nuk e ka marrë 3000 lekëshin që premtoi Rama.

?Jam një qytetar nga Elbasani dhe desha t?ju bëj me dije mashtrimin e rradhës së qelbacit Rama. Unë kam babain pensionist dhe sot mori pensionin me shpresen se do merte dhe atë 3000 lekësh qe premtoi Ramovici por, çdo gjë ishte një genjeshtër, babait i thanë je në një kurorë me djalin pra konkretisht me mua, që të përfitosh lekët duhet të ndahesh të figurosh vetëm.?-shkruan denoncuesi./CNA.al

Lajmet e fundit nga