LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha: Protesta e sotme hyn në histori!

8 Janar 2022, 17:53, Aktualitet CNA
Berisha: Protesta e sotme hyn në histori!

Ish kryeministri Sali Berisha thotë se protesta e sotme e demokratëve hyn në histori.

 

Sipas Berishës, kjo protestë ndau si me thikë opozitën e vërtetë nga pseudoopozita.

 

?Peng Basha i lexon ato që i diktojnë. Për të gjithë të tjerët që e shohin atë nëpër ekrane shohin se nuk është asgjë tjetër veçse një peng i Ramës dhe shohin se cila është opozita e vërtetë e shqiptarëve Sot kjo protestë hyn në histori si protesta që ndau si me thikë opozitën e vërtetë nga pseudopozita në sytë e shqiptarëve dhe ju nuk mund ta kundërshtoni këtë. Ju e patë se so peng-Basha me vrasës e banditë iu vërsul ndaj opozitës së vërtetë?, tha Berisha.

Lajmet e fundit nga