LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protesta e demokratëve/ Policia shoqëron 25 persona  

8 Janar 2022, 17:09, Aktualitet CNA
Protesta e demokratëve/ Policia shoqëron 25 persona  

Policia e Shtetit ka shoqëruar 25 persona pas protestës së demokratëve para selisë blu.

Pasi iu hodhi gaz lotësjellës, policia i ka shoqëruar për veprime të dhunshme.

Ndërkohë që vijojnë veprimet dhe shoqërimet nga Policia e Shtetit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga