LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Artan Hoxha publikon pamjet brenda selisë së PD/ Basha i ngujuar në zyrë

8 Janar 2022, 12:52, Aktualitet CNA
Video-Artan Hoxha publikon pamjet brenda selisë së PD/ Basha i ngujuar

Pasi policia ka ndërhyrë duke shpërndarë dhunshëm protestuesit para selisë së PD, gazetari Artan Hoxha ka publikuar disa video, që tregojnë pamjet brenda selisë blu.

Në një postim në rrjetet sociale, Artan Hoxha shkruan se këto janë pamjet brenda katit të dytë, ku Lulzim Basha është kyçur në zyrën e tij.

?Pamjet cfare po ndodh brenda katit të dytë të PD-së.

Me në fund pamjet nga brenda katit të dyte, ku ka mbetur i bllokuar Basha.

Salla e mbledhjeve duket qe eshte bosh, e braktisur. Pa tavoline dhe pa karrige.

E vetmja zyre ku jane mbledhur ata qe i mbijetuan rrethimit, eshte zyra e Bashes?

Jane kerkuar ambulanca me urgjence sepse ka nevoje per nderhyrje mjekesore brenda selise se PD-se??-shkruan Artan Hoxha./CNA.al

Lajmet e fundit nga