LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rrethimi i Lulit”/ Evi Kokalari publikon videon që turpëron Bashën

14 Dhjetor 2021, 10:49, Politikë CNA
“Rrethimi i Lulit”/ Evi Kokalari publikon videon që

Aktivistja shqiptare, Evi Kokalari ka ironizuar kreun e shkarkuar të PD, Lulzim Basha, në lidhje me situatën e djeshme në PD dhe rrethimin e selisë blu, në 11 Dhjetor nga policia dhe Forcat Speciale.

Në një postim në faqen e saj në rrjetet sociale, Kokalari ka publikuar një video, ndërsa bashkëngjitur shkruan ?Rrethimi i Lulit?.

Kujtojmë këtu se Kokalari, është edhe anëtare e Komisionit për Rithemelimin e PD, e zgjedhur në Kuvendin e 11 Dhjetorit./CNA.al

Lajmet e fundit nga