LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kokalari paralajmëron 11 dhjetorin/ “Do të marrë fund imoraliteti e hipokrizia”

2 Dhjetor 2021, 18:48, Politikë CNA

Aktivistja shqiptare, Evi Kokalari ka shprehur se në 11 dhjetor, me mbajtjen e Kuvendit të PD, thirrur nga lideri historik Sali Berisha, do të marrë fund ilegjimiteti, hipokrizia, imoraliteti dhe korrupsioni.

Këtë mesazh ajo e ka bashkëlidhur me foton e anëtarëve të kryesisë së PD, duke nisur nga kryedemokrati Basha, deputetja Grida Duma, Sekretari i Përgjithshëm Gazment Bardhi dhe deputeti Ervin Salianji.

?Në 11 Dhjetor merr fund: Illegjitimiteti, Hipokrizia, Imoraliteti dhe Korrupsioni?, shkruan Kokalari në rrjetin social facebook./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga