LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kuvendi Kombëtar/ Nesër publikohen emrat e delegatëve për tre degë

2 Dhjetor 2021, 15:11, Politikë CNA

Gjatë ditës së nesërme tek selia e PD, do të publikohen emrat e delegatëve të 3 degëve të tjera të demokratëve, të cilët kanë firmosur për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar në 11 dhjetor.

Nesër në orën 12:30 do të publikohen emrat e degëve të Kavajës, Rrogozhishës dhe Vorës.

Lajmi është bërë i ditur nga zyra për shtyp e liderit historik të demokratëve, Sali Berisha.

Njoftim- Partia Demokratike- Foltorja

Të premten, datë 3 Dhjetor, në orën 12:30, degët e PD-së Kavajë, Rrogozhinë dhe Vorë do të lexojnë emrat e delegateve që kanë firmosur formularin për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar më datë 11 Dhjetor.

Leximi i emrave do të bëhet në selinë e PD-së.

Ftojmë mediat të marrin pjesë.

Faleminderit./CNA.al

Lajmet e fundit nga